İZMİR VOLEYBOL voleybol izmir il temsilciliği
bootstrap table
** BÜYÜK BAYANLAR ve ERKEKLER ktg.leri ile ilgili ÖNEMLİ DUYURU ! **
2017-18 sezonu BB. ve BE ktg.leri toplantısı 27.02.2018 tarihinde ATATÜRK VOL.S.da, 7 kulüp temsilcisinin katılımı ile yapılmış ve aşağıdaki kararlar alınmıştır.
1- Bu yıl yapılacak BB ve BE ktg. turnuvaları, sezon başında kaybettiğimiz merhum A.Tolga Demirer anısına düzenlenmesi nedeniyle daha önceki senelerde aranan alt yapılarda takımı olma koşulu (bu seneye mahsus) uygulanmayacaktır.
2- Katılım ücreti; alt yapıda takımı olan kulüpler için :500 TL, sadece bu turnuvaya katılan takımlar için ise: 750 TL olarak belirlenmiştir.
3- Başvuruların 09.03.2018 Cuma mesai bitimine kadar uzatılmasına, müsabakaların ise 19 Mart haftası başlatılmasına,
4- Takımlar (turnuvaya katılmayan ) diğer kulüplerden( kulübün izin yazısı olmak şartıyla) 2 oyuncu ve 1 antrenör alabileceklerdir. (Oyuncular 2.Lig ve altı takımlardan olabilir)
5- Takımlar sahaya antrenörsüz çıkamayacaklardır. BESYO- Antrenörlük bölümü 2.sınıf ve üstü öğrenciler (okullarından alacakları belge ile) bu turnuvada Baş Antrenör olarak çıkabilirler.
6- Lisans ve Antrenör Saha Giriş kartı mecburidir. Esame Listeleri, takımların ilk maçlarında maçın gözlemcisine ibraz edilecek ve turnuva boyunca yeni oyuncu ilavesi yapılamayacaktır.
7- Turnuvaya A ve B takımları ile katılan kulüpler, üst turda (eğer varsa) tek takımla temsil edilebilir. Sadece klasman oynanması durumunda , kulübün en üst sırada yer alan takımı tescil edilir.
8- Sezon başında İl Temsilciliğimiz'ce ilan edilen mücbir sebepler dışında maç ertelemesi yapılamaz.
Katılımı onaylanan takımlar LİSTE
BAŞVURU FORMU
Takımlarımıza başarılar dileriz.
İRTİBAT TELEFON : 05319868748 E-POSTA : voleybolizmir@gmail.com