İZMİR VOLEYBOL voleybol izmir il temsilciliği
build a website for free

YARIŞMA GURUPLARI :


01-Dikili Lodos Spor Kulübü ..................................................(LİSANSLAR İŞLENDİ - 1 Antr. + 15 Lisans)

02-Ege Voleybol Spor Kulubü.................................................(LİSANSLAR İŞLENDİ - 2 Antr. + 50 Lisans)

03-Bornova Spor Kulübü .......................................................(LİSANSLAR İŞLENDİ - 2 Antr. + 26 Lisans)

04-Arkas Spor Kulübü ............................................................(LİSANSLAR İŞLENDİ - 3 Antr. + 33 Lisans)(EKSİKLER VAR)

05-GSİM Spor Kulübü .............................................................(LİSANSLAR İŞLENDİ - 2 Antr. + 4 Lisans)(EKSİKLER VAR)

06-Işıkkent G.S.Kulübü ...........................................................(LİSANSLAR İŞLENDİ - 1 Antr. + 22 Lisans)(EKSİKLER VAR)

07-İzmirspor G.S.Kulübü ........................................................(LİSANSLAR İŞLENDİ - 3 Antr. + 28 Lisans)

08-Çeşme BLD. S.Kulübü .......................................................(LİSANSLAR İŞLENDİ - 2 Antr. + 30 Lisans)

09-Bergama Doğa S.Kulübü ..................................................(LİSANSLAR İŞLENDİ - 2 Antr. + 15 Lisans)(EKSİKLER VAR)

10-Petkim S.Kulübü ................................................................(LİSANSLAR İŞLENDİ - 1 Antr. + 13 Lisans)

11-Özateş G.S.Kulübü ............................................................(LİSANSLAR İŞLENDİ - 3 Antr. + 52 Lisans)(EKSİKLER VAR)

12-Beta S.Kulübü ....................................................................(LİSANSLAR İŞLENDİ - 5 Antr. + 52 Lisans)(EKSİKLER VAR)

13-Rota Klj. G.S.Kulübü ..........................................................(LİSANSLAR İŞLENDİ - 2 Antr. + 56 Lisans)(EKSİKLER VAR)

14-Profesyonel Fitness (Profit) S.K.Derneği ..........................(LİSANSLAR İŞLENDİ - 1 Antr. + 46 Lisans)

15-T.F.L. Altekma Spor Kulübü .................................................(LİSANSLAR İŞLENDİ - 2 Antr. + 22 Lisans)(EKSİKLER VAR)

16-Bayraklı Bld. S.Kulübü ..........................................................(LİSANSLAR İŞLENDİ - 1 Antr. + 30 Lisans)(EKSİKLER VAR)

17-Dost Spor Kulübü .................................................................(LİSANSLAR İŞLENDİ - 2 Antr. + 64 Lisans)(EKSİKLER VAR)

18-Bergama Bld. Spor ............................................................(LİSANSLAR İŞLENDİ - 2 Antr. + 18 Lisans)(EKSİKLER VAR)

19-Kınık Bld. G.S.Kulübü ........................................................(LİSANSLAR İŞLENDİ - 2 Antr. + 23 Lisans)(EKSİKLER VAR)
20-Mavişehir G.S. Kulübü .......................................................(LİSANSLAR İŞLENDİ - 2 Antr. + 40 Lisans)(EKSİKLER VAR)



Gelişim Koleji Spor Kulübü ( LİSANS YOK)

Karşıyaka Spor Kulübü

İzmir Büyük Şehir Bld. S. Kulübü

Best Gelişim (EN İYİ) G.S.Kulübü

Buca Halk Eğitimi G.S.Kulübü

Şirinyer Doruk S.Kulübü

İzmir Volley S.Kulübü

Altay S.Kulübü

Anka G.S.K. Der.

İzmir DEÜ G.S.Kulübü

Sakinşehir Seferihisar G.S.Kulübü

Balçova Bld. G.S.Kulübü


Marla Ege G.S.Kulübü



B GURUBU YARIŞMA DIŞI


01- Dünya Koleji G.S.Kulübü

02- DSİ S Kulübü 

03- Altındağ-Altınırmak G.S.Kulübü

04- Basek S.K.

05- Dokuz Eylül G.SD.Kulübü 

06- Ege Final G.S.Kulübü

07- Fabrika Voleybol S.Kulübü

08- Güzelbahçe Bld. S.Kulübü

09- İzmir Yükseliş S.Kulübü

10- Reo Atilla

11- Urla Gençlik S.Kulübü

12- Yükseliş S.Kulübü

------------------------------------------------------

TORBALI BLD. ( TAKIM LİSTESİ OLUŞTURULMADI)

Maviege G.S.Kulübü ( DİSKALİFİYE)

GÖZLEMCİLER

FORMLAR

KULÜPLER

FİKSTÜRLER

SALONLAR